1954 yılında, Landi Renzo tarafından kurulan Landi Otogaz Dönüşüm Sistemleri, bugün 5 kıtada 50 ülkede faaliyet gösteren ve LPG otogaz dönüşümleri konusunda ilk akla gelen markalardan biridir.

1963 ve 1964 yıllarında Japonya, Fransa, Belçika ve Hollanda ülkeleri başta olmak üzere Doğu Avrupa, Hindistan ve Güney Amerika pazarlarına açılan Landi, büyümeye devam ederek 2006 yılından itibaren Pakistan, Çin ve Brezilya pazarlarına da açılmıştır.

Kaliteli otogaz dönüşüm çözümlerini, uygun fiyatlarla geliştiren Landi, SPA, LPG ve CNG alternatif yakıt sistemleri alanında dünya pazarının %30'undan fazlasına sahiptir.

İtalyan teknolojisi ile üretilen Landi, ISO 9001'in yanı sıra otomotiv ile ilgili ürünlerin dizaynı ile geliştirilmesi, üretimi, montajı ve servisi için konulan kalite sistem gerekliliklerini belirleyen ISO/TS 16949 sertifikasına da sahiptir. Landi marka kitler, 4, 6, 8 silindirli; orta ve üst segment araçlar tarafından tercih edilmektedir.

               
Gösterge     Filtre     ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)  
 
 5 LED'li göstergesi sayesinde  otogaz  deponuzdaki LPG  seviyesini gösterir.  Gaz-benzin  arası  geçişlerini sağlar.  Gaz  bittiğinde  sürücüyü sesli olarak  uyarır.
 Regülatör ve enjektör arasında  montaj yapılarak gaz haldeki  LPG’nin filtre edilmesini sağlar.  
 IP 64 standardında çalışma ortamına karşı  dirençlidir. Ana elektrik hattı veya akü  demonte  edilse dahi içeriğindeki veriler  kaybolmaz. LPG  sisteminin kusursuz bir  şekilde çalışması için  gerekli sinyalleri  toplar. Alınan verilere göre  gerekli  hesaplamaları  yaparak LPG sisteminin  çalışmasını kumanda  eder.
               
      Regülatör     Enjektörler  
     Sıvı fazda gelen LPG'yi gaz  fazına çevirir. Yüksek  buharlaşma kapasitesi ile ideal  gaz debisi sağlamaktadır.    
 Düşük açma-kapama süresi ile optimum LPG  enjeksiyonunu sağlar. Benzin  enjektörlerinden  alınan enjeksiyon  sürelerinin LPG ECU'su  tarafından işlenmesi  sonucu optimum LPG  enjeksiyon süreleri  hesaplanır. Hesaplanan  süre ve debi  değerine göre LPG enjekte edilir.
               
           

Başkent Sanayi Sitesi. 1808 Sokak No : 31/33
Batıkent / ANKARA

Tel   : 0 312 278 70 42 - 43
Gsm : 0 555 801 82 83
Fax  : 0 312  278 82 74

mail : egeotogaz@hotmail.com

 

Ana Sayfa
Hakkımızda
Prins
Prins Silverline
Landi
Kit MTM
Tartarini
Mimgas
AldesA
İletisim


msn spaces statistics
FaceBook Sayfamızı Ziyaret Ediniz.

Copyrigt @ Egeotogaz
Web Design by Raci Taşan